Rozświetlacz do twarzy jest kosmetykiem w postaci prasowanego lub sypkiego pudru, w którego wnętrzu znaleźć można połyskujące, złotawe drobinki. Aby dał dobry efekt, należy wybrać odpowiedni produkt i nakładać go na twarz zgodnie z pewnymi zasadami. Dzisiaj testujemy rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator.

Jaki rozświetlacz wybrać?

Podobnie jak w przypadku każdego innego pudru lub fluidu, wybór rozświetlacza powinien być naszą indywidualną kwestią. Zadaniem tego kosmetyku jest nadanie cerze blasku – zlikwidowanie cieni pod oczami i podkreślenie kości policzkowych. Rozświetlacz ma duże znaczenie szczególnie w przypadku osób o cerze suchej, matowej i szarej. Aby wybrać odpowiedni kosmetyk, najlepiej przetestować go osobiście – nałożyć niewielką ilość testera na twarz, rozprowadzić i sprawdzić efekt w świetle dziennym.

Wibo Diamond Illuminator

Przy zakupie lepiej unikać dużych, przesadnie błyszczących drobin, które dają efekt brokatu nałożonego na twarz, a nie delikatnego rozświetlenia skóry. Kosmetyk ten nie jest również najlepszy w przypadku osób o tłustej cerze, posiadających wypryski i rozszerzone pory. Wynika to stąd, że rozświetlacz jest kosmetykiem podkreślającym urodę, a nie maskującym niedoskonałości.

Zobacz też: Działanie oleju kokosowego na skórę twarzy

Cechy dobrego rozświetlacza

Przede wszystkim należy wybierać kosmetyki, które dobrze się rozprowadzają przy pomocy specjalnego pędzla. Błyszczące drobinki powinny być jak najbardziej sprasowane, a po nałożeniu na skórę powinien dać naturalny, nienachalny rezultat efektownie wykonanego makijażu.

Rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator

Jednym z niedrogich kosmetyków jest rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator. Drobinki w nim zawarte dają delikatny efekt rozświetlenia dzięki temu nie przesadzimy z jego ilością. Tworzy na skórze idealną taflę odbijającą światło. Twarz jest rozświetlona, odzyskuje blask i młody wygląd. Jest bardzo trwały i długo się utrzymuje.

Wibo Diamond Illuminator rozświetlacz

Ładnie się rozprowadza, nie osypuje i jest bardzo wygodny w użyciu. Koszt to około 10 złotych. Uważam, że jest wart swojej ceny – tani i dobrej jakości. Aby wyglądać ładnie nie musimy wydawać majątku na drogie kosmetyki.

Zobacz też: Keratynowe prostowanie włosów i ich odbudowa

Jak używać rozświetlacza Wibo Diamond Illuminator do twarzy?

Rozświetlacz jest kosmetykiem, który wykańcza nasz makijaż. Daje dobre efekty konturowania w zestawieniu z bronzerem. Nakłada się go zawsze w niewielkich ilościach w ściśle określonych miejscach twarzy: na środku czoła, by je rozświetlić, tuż pod łukiem brwiowym od połowy do zewnętrznego końca brwi – aby optycznie podnieść brwi i podkreślić ich kształt. W kącikach oczu kładziemy niewielką kropkę rozświetlacza, by nadać oczom ciekawego blasku. Rozświetlamy przede wszystkim kości policzkowe – najpierw podkreślamy je bronzerem, a następnie nad jego linią nakładamy rozświetlacz.

Oceń