Kosmetyki Technic – recenzja

Kosmetyki Technic to marka, która w swoim asortymencie ma bardzo tanie produkty. Chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat sypkiego i kremowego pudru w kolorze białym. Oczywiście rozumiem, że nie każdy używa tak jasnych pudrów ale czasami się przydają.

Technic Soft Focus

Technic kosmetyki – kremowy puder Face Cream

Pierwszy produkt marki Technic, który zamówiłam to Face Cream – kremowy puder do twarzy. Jest całkowicie biały i w związku z tym powstaje pytanie do czego można użyć tak jasnego produktu? Odpowiedź jest prosta! Czy marzyłaś kiedyś o mocnym kolorze swoich cieni? Do tego właśnie służy ten kremowy puder. Nakładam go na całą górną powiekę w celu podbicia koloru kosmetyków do powiek. Biały kremowy puder Technic wydobywa z tanich cieni głębię, której im brakuje. Więc jeżeli jesteś niezadowolona ze swoich kolorowych kosmetyków do makijażu oczu to zapewniam cię, że pudrowa biel wydobędzie z nich to co najlepsze a ty będziesz cieszyć się intensywnością barw.

Technic kosmetyki Face CREAM

Kremowy puder Technic Face Cream idealnie nadaje się do makijażu artystycznego. Także na Halloween w celu uzyskania jak najlepszego i trwałego makijażu.

Kosmetyki Technic – sypki puder Soft Focus

Drugi produkt firmy Technic Cosmetics, który zamówiłam to biały sypki puder SOFT FOCUS. Jego zadaniem jest zmatowienie skóry i utrwalenie makijażu tak, aby utrzymał się cały dzień. Dzięki niemu skóra jest idealnie zmatowiona i nie błyszczy się przez wiele godzin.

Matowe kosmetyki

Ale trzeba z nim trochę uważać bo jest biały i nałożenie go w zbyt dużej ilości może spowodować, że będziemy wyglądać śmiesznie i nienaturalnie, więc wszytko z umiarem. Najlepiej aplikować go w światle dziennym,  co da nam pewność, że nasz makijaż jest nienaganny.

Technic Cosmetics

Czy warto kupować kosmetyki marki Technic Cosmetics?

Oba produkty są bardzo wydajne a ich cena waha się w granicach od 6 do 12 złotych. Są naprawdę trwałe. Utrzymują się na twarzy przez cały dzień. Dopiero pod koniec można zauważyć delikatne ścieranie się makijażu, ale jak za taką cenę uważam, że kosmetyki marki Technic są warte uwagi.

Kosmetyki Technic

Technik puder biały

Transparentny biały puder Technic

Makijaż twarzy

 

Oceń