Wyrazisty makijaż oka, który przetrwa całą noc? Łatwe blendowanie cieni, nawet dla początkujących? Wyciągnięcie maksimum koloru z produktów z niższej półki? Brzmi jak marzenie, ale są to efekty jakie daje jeden drobny element dodany do makijażowej rutyny – baza pod cienie Artdeco. Ten niepozorny kosmetyk może zupełnie odmienić makijaż i pozwoli na łatwiejszą pracę z kosmetykami kolorowymi, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza dla początkujących.

Dlaczego warto używać bazy Artdeco pod cienie do powiek?

Każdy, kto wykonuje mocniejszy makijaż oka z wykorzystaniem cieni do powiek powinien pamiętać o jej użyciu. Sprawdzi się ona również w delikatnym makijażu codziennym, pozwalając na szybszą pracę z kosmetykami kolorowymi i uzyskanie maksymalnej trwałości.

Baza pod cienie artdeco

Łatwiejsze blendowanie cieni

Baza pod cienie Artdeco to kosmetyk, który wygładza powierzchnię powieki i sprawia, że pędzel łatwiej sunie po skórze. Na gładkiej powierzchni cienie łatwiej jest rozetrzeć i połączyć ze sobą. Zadowolone z tego faktu będą szczególnie osoby początkujące w sprawach makijażowych – unikną niechcianych nieestetycznych plam. Jest to również ważna sprawa dla bardziej zaawansowanych, chcących stworzyć kolorowe, wielowymiarowe makijaże z głębią koloru, gdzie odpowiednie połączenie cieni jest niezbędne.

Baza do powiek Artdeco

Przedłużona trwałość makijażu

Głównym zadaniem bazy pod cienie Artdeco, jest przedłużenie trwałości makijażu. Dzięki niej kosmetyk kolorowy dłużej pozostanie na miejscu, nie będzie się rozmazywał ani znikał z powieki. Baza pod cienie będzie szczególnie pomocna dla osób z tłustymi powiekami. Zapobiegnie ona rolowaniu cieni i ich zbieraniu się w załamaniach skóry i zmarszczkach.

Artdeco baza do powiek - recenzja

Zwiększenie wyrazistości barw

Używając bazy pod cienie do powiek, sprawimy, iż ich pigmentacja zostanie zwiększona do maksimum. Mechanizm tego zjawiska jest bardzo prosty – kosmetyk ten wyrównuje koloryt powieki, wygładza i delikatnie rozjaśnia jej powierzchnię, dzięki czemu barwy są zdecydowanie bardziej wyraziste i lepiej widoczne. Zwiększa się również przyczepność cieni do skóry, co też ma wpływ na polepszenie pigmentacji.

Baza Artdeco

Baza pod cienie – jak używać?

Bazę pod cienie nakładamy palcem lub pędzlem na oczyszczoną i osuszoną powierzchnię powieki. Dodatkowo warto przypudrować bazę co zwiększy jej trwałość. Najlepiej, aby był to pierwszy krok w makijażu, gdyż make-up oka dobrze jest wykonać na samym początku – wówczas łatwiej o wszelkie poprawki i oczyszczenie skóry z osypanych cieni.

Baza Artdeco recenzja

Co zamiast bazy?

Jeżeli zbliża się ważne wyjście, a nasza ulubiona baza pod cienie właśnie się skończyła, istnieje pewne rozwiązanie. Zamiast niej na powieki można nałożyć odrobinę korektora w płynie, a następnie przypudrować go. Dzięki temu uzyskamy efekt wyrównania kolorytu, wygładzenia i zmatowienia skóry.

baza pod cienie Artdeco - recenzja

Co sądzę o bazie pod cienie marki Artdeco?

Codziennie rano robię sobie makijaż i zawsze używam bazy pod cienie. Uważam, że jest to podstawowy element makijażu, który nie powinien zostać pominięty. Bazę pod cienie Artdeco używam od kilku miesięcy, zakupiłam już drugie pudełeczko. Podczas aplikacji kosmetyku można zauważyć, że powieki są bardziej wygładzone co ułatwia nakładanie cieni na powiekę. Baza podbija kolory nadając im głębi i wyrazistości.

Baza pod cienie

Każdego dnia wracam do domu o 17.00 i zawsze mój makijaż jest nienaruszony. Baza przedłuża trwałość makijażu sprawiając, że cienie nie ścierają się i nie rolują na powiece.

Zobacz też: Jak być ładną i podobać się chłopakom?

Baza jest bardzo wydajna, wystarczy niewielka ilość produktu aby pokryć całą powiekę. Ma przyjemny zapach i kremową konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się za pomocą palców. Koszt kosmetyku to około 25 złotych. Uważam, że produkt jest wart swojej ceny ponieważ wystarcza na bardzo długo.

Baza pod cienie - recenzja

Zalety bazy po cienie Artdeco

– podbicie kolorów cieni i wydobycie ich głębi

– przedłużenie trwałości makijażu

– kremowa konsystencja

– łatwa aplikacja

– wydajność

Wady bazy Artdeco

– brak krycia

Oceń