Modne i stylowe bransoletki sznurkowe

Kobiety uwielbiają biżuterię. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki to podstawa stylowego wyglądu. Dziś zwróciły naszą uwagę bransoletki sznurkowe, które można ubrać na każdą okazję. Bransoletki są wykonane ręcznie i każdy z nas może zrobić je sam w domu. Wystarczy tylko posiadać kawałek sznurka, końcówki, kółka, zapięcia i kilka zawieszek. Przydadzą się jeszcze specjalne szczypce, które pomogą nam złożyć bransoletkę w całość.

 

Piękna bransoletka sznurkowaBransoletka z zółtego sznurkaZielona bransoletka sznurkowa

Zielona bransoletka sznurkowaBransoletka z brązowego sznurkaBransoletka z brązowego sznurkaBransoletka z czerwonego sznurka

Można je nosić każdego dnia ale także nadają się na wieczorne wyjścia. Do sukienki, bluzki czy też swetra. Zawsze dodają uroku i przyciągają wzrok innych osób. Bransoletki wykonane z plecionego sznurka w różnych kolorach zdobione stylowymi zawieszkami. Aby wykonać taką biżuterię w domu należy przygotować 3 kawałki sznurka, około 100 cm (podczas zaplatania jego długość zmniejszy się), następnie do ozdobnej końcówki wlać kilka kropelek kleju i włożyć w nią końce sznurka.

Gdy klej wyschnie a sznurek będzie mocno przymocowany można wykonać plecionkę. Podczas zaplatania, (co kilka centymetrów) należy wkładać zawieszki w różnych kształtach. Gdy już plecionka zostanie skończona należy odciąć nadmiar sznurka. Bransoletka powinna objąć nadgarstek trzy razy więc jej długość musisz dostosować do siebie. Następnie należy wlać kilka kropelek kleju do drugiej końcówki i przymocować ją do sznurka. Jeżeli nie chcesz używać kleju możesz zakupić końcówki zaciskowe. Teraz wystarczy tylko połączyć zapięcie z ozdobną końcówką małym kółeczkiem i bransoletka sznurkowa gotowa. W celu przedłużenia bransoletki do drugiej końcówki warto przypiąć kilka centymetrów łańcuszka. Mam nadzieję, że biżuteria przypadła ci do gustu. Zachęcam cię do stworzenia swojego projektu.

Półfabrykaty do biżuterii znajdziesz w hurtowniach internetowych, które oferują bardzo dużo produktów do tworzenia własnej artystycznej biżuterii. Jest to łatwe i przyjemne zajęcie. Można także zarabiać na sprzedaży własnej biżuterii wystawiając ją na rożnych aukcjach internetowych. Dobrą alternatywą jest także otwarcie własnego sklepu internetowego. Obecnie istnieją gotowe oprogramowania, które znacznie ułatwiają sprzedaż. Obsługa jest bardzo prosta więc twoim zadaniem będzie tylko wprowadzenie produktów i zajęcie się reklamą.

Jak otworzyć sklep internetowy?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz