Personalizowane produkty to, to w czym zakochałyśmy się od dawna, uwielbiamy rzeczy nie tylko dobrej jakości ale i z duszą. Nasze zdjęcia to najpiękniejsze chwile zamknięte na dyskach komputerów, w telefonach lub na portalach społecznościowych. Warto wypuścić je poza ich obszar i móc cieszyć się nimi na żywo.

Zdjęcia robimy niemal codziennie (selfie, z przyjaciółmi, z dziećmi), niestety z czasem giną w głębinach naszego telefonu lub laptopa. Jest na to rada. Poznajcie polską firmę, która proponuje zupełnie nową odsłonę możliwości wywoływania zdjęć z Facebooka, Instagrama i z dysku komputera, jednocześnie zrywając z kiczowatym wizerunkiem i słabą jakością personalizowanych produktów z lat 90-tych.

Projektogram.pl to gratka dla fanów prostych, ale nowoczesnych rozwiązań. Trójka przyjaciół z lat studenckich sprawia, że zwykłe zdjęcie staje się małym arcydziełem. Za sprawą prostej, aczkolwiek dającej duże możliwości aplikacji internetowej do wywoływania zdjęć, z łatwością zaprojektujemy poduszkę, olbrzymi plakat na ścianę czy torbę na ramię. Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom, możemy dowolnie dobierać, obracać, przesuwać, powiększać  nasze ulubione zdjęcia i oglądać dokładny podgląd projektowanego produktu.

Projektogram proponując od początku swego istnienia wysokiej jakości nowości rynkowe, szybko wyróżnił się na tle konkurencji i zdobył popularność. Jego produkty można było znaleźć na oficjalnych profilach gwiazd. Bestseller – Poduszki ze zdjęciami, chętnie pokazali Dawid Woliński, Joanna Krupa, Rafał Maślak, Zuzanna Bijoch, Honorata Skarbek czy Zosia Ślotała a także najbardziej rozpoznawane blogerki takie jak Jessica Mercedes, Kasia Tusk, Paula Jagodzińska czy Kasia Szymków z bloga Jestem Kasia.

Od początku naszego istnienia postawiliśmy na jakość i własnoręczne przygotowywanie produktów. Chcielibyśmy przekonać Polaków, że produkty wykonywane ze zdjęć nie muszą być kiczem jaki kojarzymy z lat 90-tych lub z tanich aukcji internetowych. Dbamy o wszelkie szczegóły i staramy się by każdy nasz produkt wyróżniał się na tle oferowanych na rynku. Chcemy zaskakiwać klientów ale też wyznaczać nowe standardy  – mówi Waldemar Kulawiak, jeden z twórców marki Projektogram.

Poznajcie ich propozycje na wywołanie Waszych zdjęć. Oto przykłady produktów zrealizowanych przez klientki firmy, jakie znaleźliśmy na profilu instagramowym marki Projektogram.

Poduszka ze zdjęciami

Wasza kanapa potrzebuje ożywienia – postawcie na dekoracyjną poduszkę. Ręcznie szyta ze zdjęciami od szwu do szwu wyróżnia się na tle satynowych, dziś źle kojarzonych  koleżanek z lat 90. Miła w dotyku, z antyalergicznym wypełnieniem i co najważniejsze w całości oddana Waszej kreatywności.

10. Poduszki ze zdjęciami, Projektogram9. Poduszka ze zdjęciami, Projektogram
 8. Poduszka ze zdjęciami, Projektogram 7. Poduszka ze zdjęciami, Projektogram

Plakat ze zdjęć, kolarz oraz ramka ze zdjęciami

Pusty album? Pusta ściana? Nic prostszego. Kolarz z małych, kwadratowych zdjęć lub olbrzymi plakat 90 x 60 cm sprawdzi się idealnie. Tutaj niewątpliwie zaskoczy Was papier, w dotyku przypominający jedwab. Mimo swej delikatności jest mocny i odporny na odciski małych i dużych łapek. Ścianę, komodę czy nocny stolik ozdobi elegancka i solidnie wykonana ramka ze zdjęciami.

1. Kwadraty, kwadratowe zdjęcia z Instagrama, Projektogram3. Ramka ze zdjęciami Projektogram
 2. Kwadraty, kwadratowe zdjęcia z Instagrama, Projektogram 1. Kwadraty, kwadratowe zdjęcia z Instagrama, Projektogram
 5. Plakat ze zdjęciami, Projektogram 6. Plakat ze zdjęciami, Projektogram

Torby z nadrukiem

Dziewczyny, co powiecie na to, że torba może być zarówno ładna i funkcjonalna? Do pracy, szkoły, na plażę, do sklepu i to wszystko z gapiącymi się na Nas oczami naszego szkraba, fotką z najlepszą przyjaciółką, czy niezapomnianymi chwilami z wakacji. Ortalionowa, bardzo wytrzymała torba to hit sezonu. Noszą ją blogerki i gwiazdy. Dzięki Twoim zdjęciom jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju tak, jak Ty!

11. Torba ze zdjęciami, Projektogram12. Torba ze zdjęciami, Projektogram

Takich eleganckich możliwości w „polskim” Internecie brakowało. Teraz dekoracja domu, parapetówka u znajomych czy prezent dla dziecka, babci lub przyjaciółki już nie spowodują pustki w naszej głowie i pytania „Co kupić?”. Klik, klik, klik i wyjątkowa poduszka ze zdjęciami, torba, plakat czy ramka jest w naszych rękach.