Makijaż wieczorowy musi być nie tylko efektowny, ale również dobrze dopasowany. Istotne jest to, aby podkreślał on wszystkie atuty, a tuszował mankamenty. Jeśli szykujemy się na imprezę, wyjście ze znajomymi, czy też randkę, to możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Make-up może być wyrazisty i mocny. Z pewnością żadna z kobiet nie będzie czuć się skrępowana. Odważny makijaż to prawdziwy strzał w dziesiątkę na wieczorne spotkanie.

Makijaż dopasowany do typu urody

Profesjonalny makijaż jest przede wszystkim dopasowany do typu urody. Duże znaczenie ma tutaj budowa oka – świetnie znamy problemy związane z opadającą powieką, zbyt blisko osadzonymi oczami, tłustą skórą powiek. Dobry makijaż potrafi zatuszować każdą niedoskonałość.

Baza pod cienie do powiek

Nowoczesne i profesjonalne kosmetyki to połowa sukcesu. Zawsze starannie należy przygotować powieki i okolice wokół oczu, aby makijaż wieczorowy był trwały i atrakcyjny pod względem wizualnym. Doskonały kosmetyk przedłużający trwałość makijażu i zapobiegający rolowaniu cieni to baza Artdeco.

Makijaż wieczorowy

Zobacz też: Makijaż na randkę

Jeśli chodzi o kolorystykę, to wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Wiele kobiet uwielbia uniwersalne brązy, czy też przydymione kąciki oczu. My uwielbiamy większą różnorodność, więc proponujemy akcenty w kolorze granatu, złota, miedzi, srebra, fioletu, szarości, zgniłej zieleni. Możliwości są niemal nieograniczone. Makijaż wieczorowy to świetna pora na to, aby wykonać czarne kreski, czy też dokleić kocie rzęsy.

kępki rzęs

Zobacz też: Zmysłowy makijaż wieczorowy

Odważne kolory dla wyrazistych kobiet

Makijaż wieczorowy nie musi być mocny, jednak ważne jest to, aby miał w sobie “to coś”. Niektóre kobiety preferują naturalność. Co zrobić w takim przypadku? Zwykle podkreślamy brwi, gdyż są one oprawą oczu. Duży nacisk kładziemy również na konturowanie. Dzięki niemu twarz nabiera zdecydowany rysów, a ponadto wydaje się szczuplejsza. Proponujemy również odważne kolory szminek. Czerwone lub intensywnie różowe usta wydają się być idealnym pomysłem.

Oceń