Poznaj sposoby jak to zrobić! Jak uwieść faceta? Zdobywane mogą być nie tylko kobiety. W XXI wieku na nikim nie robi już wrażenia podrywanie mężczyzny przez kobietę, szczególnie w związku z tym, że nie każda kobieta z wyglądu jest supermodelką i posiada grono adoratorów. Wiele kobiet ma problemy w znalezieniu sobie drugiej połowy, ale istnieje kilka sposobów jak oczarować i uwieść faceta. Stosując się do nich, można zwiększyć szansę na swój sukces w kwestii samego podrywu, jak i stworzenia stałego związku.

Jak uwieść faceta? Znajdź odpowiednie miejsce na randkę

Zanim zaczniesz uwodzić swoją zdobycz, dowiedz się jak najwięcej na jego temat, czym się zajmuje, co lubi, jakie ma hobby i w jakich miejscach lubi przebywać a następnie zabierz go na randkę tam, gdzie poczuje się jak u siebie. Lubi dobre jedzenie to wybierz restaurację, lubi sport to zaproś go na mecz, lubi dobre filmy to zaproś do kina. Zrobi to na nim ogromne wrażenie na początku waszej znajomości.

Jak uwieść faceta? Wykorzystaj moc uwodzicielskich perfum

Zapach pobudza zmysły, wzmaga namiętność, przyciąga tą drugą osobę, powoduje uczucia uległości wobec kobiety. Mężczyźni uwielbiają zapachy, postrzegają kobietę jako bardziej seksowną, ekscytującą i kokieteryjną. Uwodź zapachem, wab mężczyznę i pokaż mu, że jesteś warta grzechu.

Zobacz też: Jak poderwać chłopaka, który bardzo nam się podoba?

Jak uwieść faceta? Ubierz się seksownie, ale z umiarem

Wybierając strój na randkę, pamiętaj, by nie odkrywać za dużo ciała. Staraj się, aby najbardziej podniecające części ciała były zakryte i delikatnie podkreślone. Załóż kuszącą sukienkę, podkreślając swoje krągłości i sensowne szpilki. Mężczyźni to uwielbiają! Wyglądaj zniewalająco a nie wyzywająco.

Jak uwieść faceta? Język ciała to podstawa

Okazując swoje zainteresowanie mężczyzną, biorąc pod uwagę to, że mężczyźni są z reguły wzrokowcami, warto jest nie tylko zadbać o odpowiedni wygląd w kwestii ubrania, uczesania czy makijażu, ale także używać w trakcie spotkania jak najwięcej mowy ciała. Przyjazna postawa, okazywanie zainteresowania, zalotne spojrzenie i miły uśmiech są w stanie wiele zdziałać, oczarowując mężczyznę.

Istnieje kilka niezawodnych gestów, którymi w subtelny sposób można zwrócić uwagę mężczyzny. Oznaką zainteresowania mężczyzną może być zabawa włosami, oparcie głowy na dłoni i przechylenie jej w prawo podczas słuchania mężczyzny, zagryzanie wargi czy też przesuwanie palcami po nóżce kieliszka lub podstawie szklanki.

Zobacz też: Idealny mężczyzna czyli w jakich mężczyznach zakochują się kobiety?

Jak uwieść faceta? Moc tajemniczego spojrzenia

Patrz mu prosto w oczy, niech Twoje spojrzenie będzie zniewalające, zmysłowe i kuszące. Zawstydzaj go, podsycaj ciekawość i wzbudzaj aurę tajemniczości, intryguj swoim spojrzeniem a na pewno będzie Twój.

Jak uwieść faceta? Odpowiednie tematy i sposób przeprowadzania rozmowy jako klucz do sukcesu

Mężczyźni uwielbiają także, gdy kobieta okazuje zainteresowanie jego hobby. Przed spotkaniem warto jest dowiedzieć się, jakie są zainteresowania mężczyzny, z którym się spotykamy i zadbać o to, by jak najwięcej rozmawiać z nim na ten temat. Jeśli spotkanie jest spontaniczne, należy natomiast zapytać go w trakcie rozmowy o jego hobby i starać się okazywać nim swoje zainteresowanie. Konwersując z mężczyzną, warto jest także od czasu do czasu wplatać w rozmowę komplementy na temat jego umiejętności, ale także na temat wyglądu zewnętrznego, skupiając się na takich aspektach jak fryzura, muskulatura czy opalenizna.

Jak uwieść faceta? Pośpiech jest złym doradcą

Gdy chce się uwieść mężczyznę i stworzyć z nim stały związek, nie wolno się spieszyć. Pójście do łóżka z mężczyzną już po pierwszym lub drugim spotkaniu może skutkować niepowodzeniem zawarcia dłuższej znajomości. Mężczyzna może to odczytać jako chęć zabawienia się, a nie budowania poważnego związku. Po pierwszej randce lub spotkaniu można dać mężczyźnie numer, następnie umówić się kilka razy w różnych neutralnych miejscach, a dopiero potem w mieszkaniu. Mężczyzna będzie wiedział wówczas, że kobieta myśli poważnie o związku , a lepsze poznanie się przed pierwszym seksem pozwoli zacementować znajomość.

Co niszczy związek?

Piękne włosy, gęste rzęsy i skóra pełna blasku

Jak utrzymać namiętność w związku?

Oceń