Oznaki zdrady żony czyli jak rozpoznać, że kobieta zdradza? Gdy w małżeństwie różne sprawy się nie układają, bardzo często dochodzi do zdrad. Wykrycie takiej zdrady bywa bardzo trudne. Szczególnie żona, która zdradza potrafi bardzo umiejętnie to ukrywać. Jednakże nawet najbardziej przebiegła osoba swoimi niektórymi zachowaniami może się w łatwy sposób odkryć. Jak rozpoznać zdradę u żony? Istnieje kilka podstawowych symptomów, które mogą świadczyć o niewierności kobiety.

Zdrada u żony – oznaki

Trzymanie telefonu komórkowego przy sobie i blokowanie dostępu do sprzętu elektronicznego

Kobieta, która ma romans z innym mężczyzną, bardzo często nie rozstaje się z telefonem komórkowym przez cały dzień i zabiera go ze sobą praktycznie w każde miejsce, np. idąc na małe zakupy do pobliskiego sklepu, ale także przy wynoszeniu śmieci czy wizycie w toalecie. Takie zachowanie świadczy o tym, że ma ona na telefonie coś, co chce ukryć (sms-y, lista połączeń, zdjęcia) przed swoim mężem. Jednocześnie żona, która zdradza bardzo dużą uwagę zwraca także na zabezpieczenie sprzętu elektronicznego, z którego korzysta, za pomocą hasła i każdorazowo przy pozostawieniu go chociażby na chwilę, ustawia takie zabezpieczenie. Dotyczy to zarówno telefonów komórkowych, jak i tabletów, laptopów czy komputerów stacjonarnych.

Zobacz też: Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Unikanie seksu

Żona, która zdradza bardzo często unika seksu wymyślając co i rusz inne powody takiego stanu rzeczy, jak np.: ból głowy, przeziębienie, zmęczenie pracą i codziennymi obowiązkami, wczesna pobudka itp. Powodów może być bardzo wiele. Jeśli taki stan rzeczy utrzymuje się przez dłuższy czas, warto jest porozmawiać z żoną wprost, co naprawdę jest przyczyną takiego zachowania. Być może kobieta skrywa jakiś sekret, o którym nie chce powiedzieć (ciąża, zakażenie dróg płciowych), ale niestety często zdarza się, że przyczyną unikania seksu jest zdrada.

Nagłe zwiększenie zaangażowania w związek

Bardzo ciekawym symptomem zdrady może być nagła przemiana żony, która bez wyraźnych przyczyn o wiele bardziej zaczyna angażować się w związek, np. zasypując męża prezentami, gotując wyszukane dania, pytając się częściej o samopoczucie i sytuacje z życia codziennego. Kobiety są tak skonstruowane, że jeśli zdradzają mężów i źle się z tym czują, chcą w jakiś sposób zrekompensować swoje błędy. Oczywiście takie zachowania u kobiety mogą być oznaką miłości do swojego męża, ale trzeba zawsze zachować czujność.

Zobacz też: Czy alkohol wzmaga ochotę na sex?

Wzrost dbałości o wygląd zewnętrzny

Jedną z oznak zdrady żony jest zmiana wyglądu. Żona, która zdradza chce wyglądać atrakcyjnie dla swojego nowego partnera. Wówczas znacznie częściej niż zwykle odwiedza ona fryzjera i kosmetyczkę. Dokonuje także zakupów ubrań w zupełnie innej stylistyce niż zazwyczaj. Chodzi tutaj nie tylko o seksowną bieliznę, ale także o mini i ubrania z dużym dekoltem. Podobnie jak w przypadku nagłego zwiększenia zaangażowania w małżeństwo poprzez swoje zachowania, może to oznaczać chęć zaimponowania swojemu mężczyźnie i podziękowania za jego zaangażowanie, ale jeśli tego typu zachowanie jest połączone ze zmniejszeniem czułości i brakiem seksu, może to równie dobrze oznaczać, że żona robi to wszystko dla innego mężczyzny.

Zmiana nastroju

Większość kobiet wchodząc w nowy związek z mężczyzną zmienia swoje zachowanie. Dla jednych pań życie staje się piękniejsze. Nabierają pewności siebie, są zadowolone i uśmiechnięte. Z kolei pewien odsetek zdradzających kobiet ma wyrzuty sumienia z tego powodu i popada w smutek. Zadręczają się sytuacją w której się znalazły, ciężko im żyć z poczuciem, że oszukują swoich partnerów.

Tych kilka wskazówek powinno nakierować każdego mężczyznę jak rozpoznać zdradę u żony i dać do myślenia czy aby partnerka nie znalazła sobie nową miłość.

Co niszczy związek?

Jak utrzymać namiętność w związku?

Rutyna w związku – jak jej zapobiec?

Oceń