Jak poznać, że mu się podobam? Wiele zakochanych dziewczyn zadaje sobie to pytanie. Są sygnały, które wskazują na to, że chłopak za którym szalejesz jest tobą zainteresowany. Warto przyglądać się jego zachowaniu, by wyłapać niektóre z nich. Wtedy będziesz miała pewność, że twoje uczucia są odwzajemnione.

Po czym poznać, że mu się podobam?

  1. Wodzi za tobą wzrokiem. Próbuje dyskretnie przyciągnąć twoją uwagę. Ukryte spojrzenia i chwilowe utrzymywanie kontaktu wzrokowego sygnalizuje chęć bliższego poznania.
  2. Zwróć uwagę na jego mowę ciała. Chłopak pochyla się nad tobą i dokładnie słucha co masz do powiedzenie zalotnie się uśmiechając.
  3. Popisuje się, gdy tylko pojawisz się na horyzoncie. Tym sposobem próbuje ściągnąć twoją uwagę. Gdy wśród znajomych powie coś zabawnego, to spojrzy w twoim kierunku, by sprawdzić czy jesteś obok i dostrzegasz jego poczucie humoru.
  4. Chodzi za tobą i jest zawsze tam gdzie ty. Jesteś na korytarzu on krąży obok ciebie, idziesz do szatni i za chwile on też się tam pojawia.
  5. Podrywa koleżanki w twoim towarzystwie i zerka w twoim kierunki by sprawdzić jak zareagujesz.
  6. Ciągle cię zaczepia, żartuje z ciebie a jak się zezłościsz to słodko się uśmiecha i próbuje wkupić w twoje łaski. Po tym poznasz, że mu się podobasz.
  7. Interesuje się tobą i ciągle zadaje pytania. Chce wiedzieć o tobie dosłownie wszystko.
  8. Będąc w twoim towarzystwie zachowuje się inaczej niż wśród znajomych i przyjaciół.
  9. Wita się z tobą inaczej niż z resztą dziewczyn. Daje ci buziaka lub zawsze pyta co u ciebie słychać.
  10. Jest pewny siebie, prawi ci komplementy i daje wprost do zrozumienia, że mu się podobasz.

Zobacz też: Jak poderwać chłopaka, który bardzo nam się podoba?

Najczęściej wśród odpowiedzi na pytanie „jak poznać, że mu się podobam?” znajdują się sygnały typu mężczyzna uśmiecha się podczas rozmowy czy stale spogląda w Twoją stronę. Są to najbardziej typowe oznaki zainteresowania ze strony chłopaka. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na mowę ciała, na to jak mężczyzna siada, spogląda, w jaki sposób szuka kontaktu oraz dotyku z drugą osobą.

Sprawdź: Jak być zadbaną kobietą?

To są podstawowe oznaki mówiące, że mu się podobasz i jest tobą zainteresowany. Jeżeli on jest nieśmiały a ty bardziej odważna spróbuj pierwsza zagadać do niego i umówić spotkanie. Jeżeli wolisz aby on zrobił pierwszy krok daj mu do zrozumienia, że ci się podoba. Proste sygnały takie jak uśmiech, spojrzenie, zabawa włosami powinny zachęcić chłopaka do podjęcia działań mających na celu dążenia do bliższej relacji.

Zobacz też: Co mężczyźni lubią w kobietach?

Jak poznać, że mu się podobam? Czy istnieje konkretna odpowiedź?

Nie istnieje żaden uniwersalny poradnik podrywu oraz odczytywania sygnałów. Nie ma konkretnej odpowiedzi na pytanie “po czym poznam, że podobam się chłopakowi?”. Istnieje tylko szereg wskazówek, które mają na celu naprowadzić cię na rozwiązanie, jednak nie oznacza to, że będą one miały zastosowanie w każdym przypadku. Każdy człowiek jest zupełnie inny, a ich relacje mogą znacznie różnić się w zależności od sytuacji.  Każdy mężczyzna jest indywidualistą i w różny sposób może okazywać swoje uczucia. Istotnym faktem jest to, że płeć męska bardzo oszczędnie dzieli się swoimi uczuciami oraz jest bardziej skryta od kobiet, tak więc należy mieć to na względzie podczas utrzymywania bliższych kontaktów. Najważniejsze jest dobre poznanie tej drugiej osoby, a następnie skupienie się na niej i obserwowanie jej zachowania w swoim towarzystwie.

Dlaczego mężczyźni kłamią?

Czy alkohol wzmaga ochotę na seks?

Dlaczego nie mogę znaleźć partnera na całe życie?

Oceń