Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Dziewczyny doskonale wiedzą o tym, że do pełnej satysfakcji seksualnej wystarczy im zaledwie piętnaście minut. Czy dla mężczyzny oznacza to, że zaspokojenie kobiety jest łatwe? Warto dowiedzieć się co tak naprawdę działa na erotyczne zmysły kobiety.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Decydując się na wywołanie orgazmu u kobiety musimy liczyć się z tym, że nie jest to proste zadanie. I w większości przypadków kwadrans nie wystarczy, aby kobieta mogła w pełni szczytować. Każda kobieta jest inna, pieszczoty różnych części ciała u poprzedniej partnerki nie koniecznie muszą przynosić przyjemność obecnej towarzyszce życia. Warto w tym celu porozmawiać z partnerką i omówić, wszystkie kwestie związane z orgazmem. Najlepiej byłoby, gdyby partnerka sama powiedziała czego tak naprawdę pragnie. Z pewnością w takiej sytuacji obie strony będą bardzo zadowolone. Warto zapytać partnerkę jakie pozycje lubi, jakie ma marzenia erotyczne co zwiększy szanse na udane szczytowanie i upragniony orgazm.

Zobacz też: Jak utrzymać namiętność w związku?

Aby kobieta w ogóle miała ochotę na seks, musi być odpowiedni nastrój, wręcz szczególna atmosfera. Jednakże należy zaznaczyć, że odpowiedni nastrój to zapalone świece czy pościel w płatkach róż. Jeśli mężczyzna zna na tyle dobrze swoją partnerkę, to od razu będzie wiedział czy ma ona ochotę na miłosne igraszki. 

Istotną rolę w doprowadzaniu kobiety do orgazmu ma gra wstępna. Niektórzy seksuolodzy śmią twierdzić, że powinna ona trwać cały dzień! Grę wstępną można rozpocząć od wysłania namiętnego i pikantnego sms-a. Niby nic, a wiele znaczy, o czym z pewnością przekonasz się po powrocie do domu.

Zobacz też: Czy alkohol wzmaga ochotę na seks?

Zadbaj o to, by Twoja dziewczyna była wypoczęta. Wróć wcześniej z pracy, wykonaj obowiązki domowe, które zazwyczaj spoczywają na niej. Po pierwsze zrobisz jej wielką niespodziankę i przyjemność a po drugie Twoja partnerka nie będzie miała żadnej wymówki w stylu „jestem dziś zmęczona” i gorąco Ci podziękuje za Twoje starania. Zamiast poświęcać się sprzątaniu i gotowaniu możecie przeznaczyć ten czas na miłosne uniesienia.

Warto również pamiętać o tym, że istnieje kilka rodzajów orgazmu: pochwowy, łechtaczkowy, sutkowy, nocny i tantryczny. Każdy z nich kobieta osiąga w inny sposób. Wszystko zależy od techniki stymulacji, którą wykorzysta partner. W niektórych przypadkach jest tak, że kobieta przeżywa orgazm zupełnie niespodziewanie, i ten z pewnością daje jej dawkę erotycznych doznań. 

Jeśli znasz klucz do kobiecego orgazmu, możesz doprowadzić ją do niego podczas każdego zbliżenia. Wystarczy połączyć ze sobą odpowiednią technikę, atmosferę i więzi emocjonalne, aby Wasze życie erotyczne było wspaniałe i udane!

Zobacz też: Co niszczy związek?

Udany seks cementuje związek, a jeśli partnerka nazwie Cię “doskonałym kochankiem”, możesz być pewny w 100%, że doprowadziłeś ją na sam szczyt seksualnej rozkoszy!

Porady:

  • bądź miły przez cały dzień, wynieś śmieci, pomóż w porządkach domowych i poświęć dzieciom więcej czasu aby Twoja partnerka była wypoczęta
  • zadbaj o nastrój, włącz  romantyczną muzykę i podaruj jej róże
  • powiedz, że wygląda olśniewająco i zjawiskowo, to działa bo kobiety uwielbiają komplementy
  • zacznij pieścić jej ciało, jej nogi, plecy, kark, usta, pobudź ją by chciała wspólnego zbliżenia. Nigdy nie zaczynaj gry wstępnej od dotyku miejsc intymnych, najpierw musisz pobudzić partnerkę a dopiero potem…

A jak mówią: “trening czyni mistrza”. Być może po pewnym czasie uda Ci się doprowadzić partnerkę do niesamowitego orgazmu w piętnaście minut! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować swoich sił już dziś! Może akurat uda Ci się za pierwszym razem.

Co mężczyźni lubią w kobietach?

Dlaczego mężczyźni kłamią?

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Oceń