Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? Niejednokrotnie zastanawiamy się nad tym w jaki sposób ludzie dobierają sobie partnerów życiowych. Jakbyśmy przyjrzeli się dokładniej parom, wzięli pod uwagę kilkadziesiąt statystycznych małżeństw z pewnością zobaczymy pewne modele i podobieństwa.

Często jednak nie potrzeba żadnych badań, aby zauważyć, że ludzie wcale nie poszukują partnerów podobnych do siebie jak dwie połówki jabłka, a działają wręcz w odwrotnym kierunku. Przyciągają ich osoby, które posiadają  przeciwne cechy charakteru, gdyż człowiek w swojej naturze dąży do osiągnięcia pełni.

Zobacz też: Dlaczego mężczyźni kłamią?

Pragniemy związać się z osobą posiadającą cechy, których nam samym brakuje. I tutaj kryje się wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? To jedno z tych częstszych pytań, które przewija się w wielu zwłaszcza damskich rozmowach.

Zołza to kobieta, która twardo stąpa po ziemi, wie czego w życiu chce i bezkompromisowo dąży do celu. Szanuje siebie, swoje poglądy, umie powiedzieć nie, ceni się wysoko, ma swoje pasje. Jest niezależna finansowo i jest w stanie zapewnić sobie odpowiedni byt bez pomocy mężczyzny. Nie ma nic w wspólnego z miłą i słodką dziewczynką, która za wszelką cenę próbuje przypodobać się mężczyznom.

Zobacz też: Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?

  • mężczyźni lubią zdobywać, a usidlić zołzę to wielkie wyzwanie dlatego kręcą ich diablice, którym brak uległości
  • zołzy mają „to coś”, są pewne siebie i swojej wartości a przez to otoczenie postrzega je jako bardzo atrakcyjne i seksowne
  • zołzy zawsze chodzą swoim ścieżkami, robią w życiu to co uważają za słuszne i nigdy nikogo nie pytają o zgodę
  • mężczyźni uważają, że zołza z ostrym charakterem równie pikantnie zachowuje się w łóżku
  • są na tym świecie faceci, których podnieca dominacja kobiet
  • zołzy nie płaczą tylko szukają sposobu na rozwiązanie problemu

Zobacz też: Jak rozpoznać zdradę u mężczyzny?

Okazuje się że tzw. grzeczni chłopcy poszukują trudnych charakterów. Zależy im na kobietach, dzięki którym przeżyliby oni pewien dreszczyk emocji i zastrzyk adrenaliny. Sami sobie nie są w stanie zapewnić takich atrakcji, a tym bardziej nie zapewni im tego spokojna, miła i poukładana kobieta.

Z kolei mężczyźni o ciężkim typie osobowości szukają kobiet spokojnych, zapewniających im pełen komfort i znoszących bez oporu ich czasem bardzo nieadekwatne reakcje. Jest to pewna asekuracja przed życiem z kimś, kto śmiało wyrażałby swoje niezadowolenie i brak akceptacji, co do niektórych zachowań.

Jednocześnie wspólne życie dwojga ludzi z ognistymi temperamentami powodowałoby nieustanne konflikty i awantury dlatego ludzie szukają partnerów o przeciwnym typie osobowości.

Czy alkohol wzmaga ochotę na sex?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Jak uwieść faceta?

Oceń