Co mężczyźni lubią w kobietach? Wyobrażenia na temat tego, jakie kobiety podobają się mężczyznom na początku XXI wieku różnią się dość radykalnie w zależności od tego, czy na temat ten wypowiadają się panowie, czy też panie. Warto mieć tego świadomość, pozwoli to bowiem na uniknięcie nieporozumień destabilizujących stosunki damsko-męskie.

Co mężczyźni lubią w kobietach? Atrakcyjny wygląd

Pierwsze nieporozumienie wiąże się już z samym pojęciem „seksowności”. Panowie potwierdzają, że kobieta powinna być atrakcyjna i że zwracają uwagę na jej wygląd. Okazuje się jednak, że wcale nie chodzi im o makijaż przypominający maskę i strój, który więcej odkrywa niż zakrywa. Owszem, nikt nie przejdzie obojętnie obok zgrabnych nóg, warto jednak uwierzyć, że w dzisiejszych czasach, gdy wszystko można bez trudu poprawić i wygładzić, nie to jest najważniejsze! Kobieta atrakcyjna wie co może zakryć a co odkryć aby przyciągnąć do siebie mężczyznę. Jeżeli decydujemy się na głęboki dekolt to odpuśćmy sobie spódniczkę mini. Taki strój nie kojarzy się z seksapilem lecz z wulgarnością.

Zobacz też: Co niszczy związek?

Co mężczyźni lubią w kobietach? Miła rozmowa

Na pierwszej randce nie trudno zauważyć, że mężczyźni zwracają uwagę na wygląd kobiety. Początkowe wrażenie jest bardzo ważne. Gdy już potencjalna partnerka spodoba się mężczyźnie wizualnie, drugim etapem jest nawiązanie fajnego kontaktu. Miła rozmowa jest podstawą do kontynuacji dalszej znajomości. Nieskazitelny wygląd nie daje pewności trwałych relacji a tylko chwilowej znajomości. Lecz, gdy posiadaczka urody i pięknego uśmiechu dodatkowo zaczaruje partnera magnetyczną osobowością, może z tego zrodzić się długotrwałe i gorące uczucie.

Zobacz też: Jak utrzymać namiętność w związku?

Co mężczyźni lubią w kobietach? Pasja i wspólne zainteresowania

I choć zmieniają się czasy i męskie potrzeby, można cieszyć się z tego, że panom nadal zależy przede wszystkim na swego rodzaju wspólnocie zainteresowań, dzieleniu się doświadczeniami i takiemu podchodzeniu do swoich problemów, aby wspólne spędzanie czasu było przyjemne. Choć więc współczesny świat stawia nowe oczekiwania, to nadal najbardziej pożądane są przede wszystkim te kobiety, które potrafią uwieść nie tylko wyglądem, ale i osobowością.

Problemy z seksem po porodzie

Cesarskie cięcie na życzenie – czy jest możliwe?

O czym marzą kobiety?

Oceń