Jak poderwać chłopaka?

Znalezienie chłopaka odpowiadającego naszym wyobrażeniom o partnerze idealnym to jeden problem. Innym jest to, jak zwrócić na siebie jego uwagę, a w dalszej kolejności także – jak go zdobyć. Sprawdź, czy masz w sobie cechy zawodowej uwodzicielki, czy raczej pozostajesz w tyle i szukasz sposobu, by stać się bardziej pewną siebie dziewczyną. Jak poderwać chłopaka?

Jak poderwać chłopaka? Zadbaj o pierwsze wrażenie!

Niestety, musimy pogodzić się z tym, że panowie są wzrokowcami, należy więc spodziewać się, że zanim oczarujemy go swoją inteligencją, będziemy musiały mu się spodobać. Na szczęście, wcale nie oznacza to, że musimy natychmiast zmienić swój styl i dorobić sobie sztuczne paznokcie. Warto jednak przynajmniej odrobinę zadbać o siebie i zmienić choćby drobny szczegół w naszym wyglądzie. Fryzura, ubranie, sposób malowania się – każda zmiana jest mile widziana.

Zobacz też: Randka w sieci czyli zagrożenia na portalach randkowych

Jak poderwać chłopaka? Bądź sobą!

Nie możemy też zapominać o tym, że choć panowie są postrzegani jako wyjątkowo niedomyślni, posiadają dużą wrażliwość na stosowane przez nas sztuczki mające na celu kreowanie się na kogoś innego niż jesteśmy. Jeśli więc chcemy zrobić dobre wrażenie, zaufajmy naszej naturalności. Możemy śmiać się nieco częściej niż zwykle, nie próbujmy jednak udawać osoby, która ma inny charakter, poglądy i podejście do życia.

Jak poderwać chłopaka? Daj mu znak!

Często chłopak, który spodobał się dziewczynie nie jest w stanie dostrzec jej w tłumie. By zwrócić na siebie uwagę, warto zasugerować mu fakt, że jesteśmy nim zainteresowane. Mowa ciała, ruchy i gesty to sygnały, które ułatwiają zdobycie wymarzonego chłopaka. Gdy już jakiś przystojny pan wpadnie nam w oko, możemy w delikatny sposób zasygnalizować, że jesteśmy zainteresowane bliższą znajomością. Lekko zagryzione usta, zabawa włosami czy wodzenie palcem po okręgu kieliszka do wina lub szampana to podstawowe komunikaty wysyłane przez zakochaną dziewczynę. Skromne spojrzenia i delikatny uśmiech sprawią że osoba, która tak bardzo budzi namiętne uczucia, zauważy nas wśród innych kobiet.

Zobacz też: Co niszczy związek?

Jak poderwać chłopaka? Znaj swoją wartość!

Jedną z ważniejszych kwestii to zapomnienie o swoich kompleksach. Jeżeli dziewczyna widzi w sobie same defekty i na randce z nowo poznanym chłopakiem mówi tylko o nich, opisując ze szczegółami wszystkie swoje wady, to nie powinien dziwić fakt, że on więcej nie zadzwoni. Bycie szarą myszką nie pomaga, nie tylko w związkach ale i w życiu. W kontaktach damsko- męskich pewność siebie i poczucie własnej wartości to podstawa. Warto spojrzeć na siebie inaczej, zapomnieć o kompleksach i uwierzyć we własne możliwości. Randka to nie czas na wyliczanie wszystkich swoich wad lecz czas na miłą rozmowę i dzielenie się zainteresowaniami. Pozytywne tematy i wspólne pasje rodzą więź miedzy partnerami. Nie warto marnować życia i skupiać się tylko na swoich negatywnych cechach. Nie ma ludzi idealnych. Mimo niedoskonałości poczuj się piękna i seksowna, bądź pewna siebie i uwierz w to, że każdy mężczyzna którego zapragniesz może być Twój.

Jak poderwać chłopaka? Bądź tajemnicza!

Lekka doza tajemniczości budzi chęć zagłębienia tematu i poznana się bliżej. Gdy spotykasz się z chłopakiem, nie ujawniaj wszystkich szczegółów ze swojego życia, gdyż zasypany zbyt dużą ilością informacji szybko się znudzi i ucieknie. Dopuść partnera do głosu, by mógł opowiedzieć też o swoich pasjach. Dziewczyny tajemnicze budzą pożądanie, kobiety zbyt otwarte znudzenie.

Zobacz też: Jak utrzymać namiętność w związku?

Jak poderwać chłopaka? Nie staraj się za bardzo!

Jeżeli chłopak dostrzeże to, że bardzo Ci się podoba uzna Cię za łatwą zdobycz. Zbyt seksowny wygląd i ciągłe flirtowanie może skutecznie odstraszyć porządnego faceta, bo przecież oprócz panów, którzy lubią dziewczyny przejmujące inicjatywę, to zdecydowana większość na tym świecie to zdobywcy. Dziewczyna, która mocno się stara budzi mniejsze zainteresowanie niż taka, która wykazuje swoje zaangażowanie w subtelny sposób. Chłopak bardziej doceni znajomość z Tobą, jeżeli pozwolisz mu na to, by o Ciebie zabiegał. Jeżeli upatrzysz sobie faceta, z którym chciałabyś pójść na randkę, zwróć delikatnie na siebie jego uwagę i w dalszej kolejności pozwól mu poczuć, że to on jest zdobywcą.

Upolowanie wymarzonego chłopaka nie jest takie trudne. Musimy tylko poznać sztukę uwodzenia i postawić sobie odpowiedni cel. Używając odpowiednich sposobów zdobycie upragnionego partnera staję się realne nawet dla przeciętnych dziewczyn i uroda nie ma tu większego znaczenia. Teraz już wiesz jak poderwać chłopaka. Życzymy powodzenia!

Piękne włosy, gęste rzęsy i skóra pełna blasku

Samotność – dlaczego nie mogę znaleźć partnera?

Rutyna w związku – jak się przed nią bronić?

Oceń