Zgrabna pupa to marzenie każdej kobiety

Zgrabna pupa – poznaj kilka sprawdzonych sposobów, które zapewnią ci kształtną i jędrną pupę. Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim zbliża się okres obcisłych spodenek, krótkich spódniczek i strojów kąpielowych. Czy można jednak prezentować się w nich naprawdę dobrze, jeśli jędrność naszych pośladków pozostawia wiele do życzenia? Na szczęście, nie mamy wcale do czynienia z problemem, z którym nie mogłybyśmy sobie poradzić.

Zgrabna pupa – aktywność fizyczna

Już na wstępie warto uświadomić sobie, że tak zwane cudowne rozwiązania po prostu nie istnieją. Jeśli więc chcemy cieszyć się jędrnymi pośladkami bez cellulitu, kluczem do sukcesu będzie przede wszystkim aktywność fizyczna.

Zobacz też: Sposoby na piękne dłonie

Wśród wielu wartościowych ćwiczeń warto wymienić choćby popularne przysiady, bardzo dobrym rozwiązaniem jest również bieganie, jazda na rowerze i pływanie. Ćwiczenia to podstawa. Wpływają one na kształt naszych pośladków i utrzymają je na swoim miejscu. Dziesięć minut gimnastyki dziennie sprawi, że po miesiącu twoje pośladki w znacznym stopniu się podniosą a skóra zyska na elastyczności.

Zgrabna pupa – taniec

Na jędrność pośladków znakomicie wpływa taniec, co jest dobrą informacją dla tych z nas, które nie przepadają za aktywnością fizyczną, nie lubią jednak wieczorami siedzieć w domu tylko poszaleć gdzieś na całonocnej imprezie.

Zgrabna pupa – dieta

Dodatkiem do aktywności fizycznej powinna być także odpowiednia dieta wolna od żywności wysoko przetworzonej i słodyczy. Jędrnym pośladkom pomagają przede wszystkim zboża, owoce i warzywa. Dobrym pomysłem jest również chudy nabiał, a także mięso, choć te ostatnie nie powinno być smażone ani pieczone.

Zobacz też: Masaż bańką chińską – jak działa na skórę?

Zgrabna pupa – masaż

Jednym z najlepszych sposobów na jędrne pośladki jest masaż. Może być on wyszczuplający lub za pomocą banki chińskiej. Jego efekty są naprawdę oszałamiające. Masaż bańką chińską na początku może być dosyć bolesnym zabiegiem, ale z czasem miłośniczka pięknych pośladków zwiększy swoją wytrzymałość na ból i będzie korzystać z tego rodzaju zabiegów z przyjemnością. Warto też pamiętać, by korzystać z masażu przed sezonem letnim, gdyż często zdarza się, że intensywny masaż banką może pozostawić nieestetyczne siniaki, które na plaży raczej nie dodałyby nam uroku. Dlatego warto wybrać się na masaż w porze wiosennej, jeszcze prze sezonem letnim, a potem już tylko powtarzać zabiegi dwa razy w miesiącu, by utrzymać długotrwały efekt.

Zgrabna pupa a także jędrne i zadbane pośladki na plaży to podstawa. Regularne ćwiczenia, masaże, zabiegi pielęgnacyjne i odpowiednia dieta w znaczny sposób poprawią kondycję skóry, zniwelują cellulit i sprawią, że pośladki długo pozostaną na swoim miejscu i nie opadną.

Tabletki odchudzające – czy warto stosować?

Domowe sposoby na powiększenie ust

Starzenie się skóry poprzez promieniowanie słoneczne

Jak pozbyć się cellulitu? Kilka sprawdzonych sposobów

Odwiedź i polub nas
Oceń