Chciałabyś podszkolić swój angielski, ale nie wiesz w jaki sposób? Szukasz sposobu na naukę, w którym połączysz przyjemne z pożytecznym? Zawsze chciałaś zacząć czytać po angielsku, ale za każdym razem się poddawałaś? A co powiesz na książki po angielsku z podręcznym słownikiem?

Jedna z najbardziej skutecznych metod nauki języka angielskiego

Takie rozwiązanie zastosowało nowe na rynku Wydawnictwo [ze słownikiem], które wydaje klasyki literatury w języku angielskim z podręcznym słownikiem, który znajduje się na marginesach. A to jeszcze nie wszystko – w książce znajdziemy też słownik zawierający najczęściej występujące wyrazy oraz słownik, który zawiera wszystkie słowa i sformułowania występujące w powieści.  W swojej ofercie Wydawnictwo [ze słownikiem] posiada takie tytuły jak: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Duma i uprzedzenie”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Wielki Gatsby” i wiele innych. Więcej o wydawnictwie można przeczytać na www.zeslownikiem.pl

„Naszą misją jest ułatwianie czytania po angielsku. Chcemy, aby każdy mógł przeczytać książkę po angielsku, bez względu na swój poziom zaawansowania. Nasze książki przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Spośród naszych tytułów każdy znajdzie coś dla siebie”- mówi Martyna Różańska z Wydawnictwa [ze słownikiem].

Czytanie po angielsku to jedna z najlepszych form nauki języka angielskiego. Wystarczy poświęcić na tę czynność 10-15 minut dziennie i można cieszyć się efektami już po niedługim czasie. Najlepszym rozwiązaniem jest wyznaczenie sobie konkretnego celu. Regularność i silna wola odgrywają tutaj ogromne znaczenie – nie można się zrażać, bo początki mogą być trudne. Ale wysiłek jest opłacalny i po krótkim czasie czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością.  A przeczytanie klasyki literatury w oryginale jest po prostu bezcenne. Zatem let’s read!

Odwiedź i polub nas
Oceń